SENARAI GURU KELAS DAN PENOLONG GURU KELAS TAHUN 2017

                Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan: Fatin Nadia bt. Fadzil

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

1

1RK 1

Muhamad Raziman B Mohd Azmi

Nasurdin B Ahmad

2

1RK 2

Nor Faezah Bt Hashifudin

Salimi Firdaus B Abd Rahman

3

1USM

Mohd Fauzi B Zakaria

Halimah Bt Ahmad

4

1UM

Shazlida Bt Mohd Saad

Teoh Wei Kien

5

1UKM

Wan Othman B Wan Ghazi

Khairullizam B Zainuddin

6

1UTM

Nur ‘Aliaa Bt Zamilul Khir

Mohd Farid B Mohamed Noor

7

1UPM

Siti Monirah Bt Shahrudin

Mohammad Afzan B Awang

8

1PS

Faridzz B Muhamat Roli

Latipah Bt Noordin

 

Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan: Khairullizam b. Zainuddin

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

9

2RK 1

Faizal B Yusoff

Sharizad B Shaffiai

10

2RK 2

Nurul Salwani Bt Abd ul Hamid

Izham Rusyaidi B Mohamad Isa

11

2USM

Faezah Bt Shamsudin

Noriyah Bt Hassan

12

2UM

Syed Akmalarif B Syed Ali

Maizuri Ikmal B Mohd Kamal

13

2UKM

Maryam Kartini Bt Mat Hussain

Noriza Bt Ariffin

14

2UTM

Alfatul Rahmah Bt Baharudin

Zulkafli B Ismail

15

2UPM

Ummi Maisarah Bt Md Sabri

Fatin Nadia Bt Fadzil

16

2PS

Razmi B Mohammad

Muhammad Yuzaini B Haron

 

Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan: Shanti a/p Vadiveloo

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

17

3RK 1

Ismail B Din

Hjh. Senawati Bt. Mohd Zambri

18

3RK 2

Mohd Saffuan B Jusuh

Nur Hidayah Bt. Abdul Aziz

19

3USM

Nurain Bt. Abdul Jalal

Sofiah bt. Din

20

3UM

Syed Nasran Hisham B Syed Din

Hasnah Bt Sulaiman

21

3UKM

Mohammad Hafiz B Ahmad

Abdul Rashid B Osman @ Nasir

22

3UTM

Jemah Bt Wahab

Mohamad Zulkifli B Yahya

23

3UPM

Shanti a/p Vadiveloo

Nooralishah Bt Ali

24

3PS

Ahmad Fazli B Mohd @ Mohamed

Hafiz B Hashim

 

Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan:  Muhamad Hafizul Hafiz bin Mohd Nor

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

25

4USM (Sains Tulin)

Saadiah Bt Ali

Liew Chit Sien

26

4UTM (Sains Kejuruteraan)

Noraini Bt Nasikin

Shahaniza Hernie Bt Abd, Hamid

27

4UM (Sains Komputer)

Nurul Aida Bt Mugni

Ahmad Mazlan b. Mohamad Nor

28

4UKM (Kemanusiaan)

Hjh. Fauziah Bt Shariff

Norhaslin Bt Ahmad

29

4UUM (Kemanusiaan)

Muhamad Hafizul Hafiz B Mohd Nor

Muhammad Ali B Mohiuddin

30

4UPM (Kemanusiaan)

Mastura  Bt Mohamad

Mazura Br Manan

31

4UITM (Kemanusiaan)

Noor Azlin Bt Ahmad Razali

Hjh. Mahzatul Syima Bt Ahamed

32

4UIA (Kemanusiaan)

Khairol B Mohamad

Khairun Niza Bt Mohamad Sharip

 

Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan:  Ahmad Akmar b. Durin

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

33

5USM (Sains Tulin)

Zulkifli B Abdul Aziz

Suziyana Bt Hassim

34

5UM (Sains Tulin)

Chuah Chan Kin

Rodziah Bt Sulaiman

35

5UKM (Sains Perakaunan)

Hjh. Umi Kalsom Bt. Abd Majid

Lim Siew Lian

36

5UTM (Sains Kejuruteraan)

Mohd Yusnizam B Md Yushof

Hjh. Norhasimah Bt Abd Hamid

37

5UITM (Sains Kejuruteraan)

Liew Lo Fuen

Noraida Bt Japilos

38

5UUM (Kemanusiaan)

Sarojini a/p Sundaram

Azhar B Abdullah

39

5UPM (Kemanusiaan)

Ahmad Akmar B Durin

Hj. Mohamad Zubir B Rajman

40

5UIA (Kemanusiaan)

Abdul Walad B Abdullah Hadi

Muhamad Hidayat B Amir


Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan:  Hamisah bt. Sapian

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

41

PU2 BIO

Hamisah bt. Sapian

Hj. Mohammad Rokhimi b. Ahmad

42

PU2 FIZIK

Hj. Mohd Syazwan b. Samsuddin

Lau Let Chon

43

PU2 MATH-BM

Misliah bt. Abdul Ghafar

Hjh. Murshidah bt.  Shamsuri

44

PU2 AKAUN

Nor Haslinda bt. Md Hashim

Siti Eshah bt. Abu Bakar

45

PU2 SV

Che Noramilly bt Che Abdullah

Hj. Mohmad Noorhisham b. Baharom

46

PU2 BM

Muniamah a/p Kannayyagoundan

Umi Kalsom bt. Ahmad

47

PU2 SEJ

Yushaiza bt. Mohamad Yusop

Ahmad Din b. Ahmad Zuki

 

Penyelaras Tingkatan dan Jadual Kedatangan:   Hamidah bt. Baharom

Bil

Kelas

Nama Guru Kelas

Penolong Guru Kelas

48

PU1 BIO

Roslina bt. Ujang

Hjh. Kamariah bt. Abdul Zabil

49

PU1 FIZIK

Hamimah bt. Ahmad

Seow Phaik Hoon

50

PU1 MATH

Poh Bee Theen

Yeam Shin Lin

51

PU1 AKAUN

Norhafishah bt. Zainol

Ummi Kalsom bt. Ahmad

52

PU1 SV

Hamidah bt. Baharom

Chan Lai Kwan

53

PU1 BM

Che Ashikin bt. Che Ahmad

Norhayati bt. Abdl Majid

54

PU1 SEJ

Azlina bt. Sulaiman

Faridah Hanum bt. Daud